Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszty dostawy

Ceny i rodzaje transportu wyszczególnione są przy każdym produkcie w sklepie. Koszt wysyłki jest jeden i nie ulega zmianie przy zakupie większej ilości sztuk jakiegokolwiek towaru w przypadku różnych cen wysyłki decyduje koszt najdroższej wysyłki.

 

WYSYŁKA NA TERENIE KRAKOWA I OKOLIC

 

Oferujemy błyskawiczne wysyłki dla Klientów z Krakowa i okolic. Odbiór przesyłki następuje w dniu zakupu! Nawet do godziny po zamówieniu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

 

WYSYŁKI ZA GRANICĘ

 

Oferujemy wysłanie zamówionych przedmiotów za granicę. W celu ustaleniu ceny w zależności od wagi towaru prosimy o kontakt e-mailem.

 

WŁASNY KURIER

Istnieje możliwość wysyłki Państwa kurierem pod warunkiem wcześniejszej zapłaty za zakupione produkty oraz zamówienie na własną rękę kuriera. W przypadku kuriera UPS wysyłamy towar tylko po otrzymaniu listu przewozowego drogą mailową.

 

UBEZPIECZENIE PACZKI

 

Oferujemy możliwość dodatkowego ubezpieczenia paczki. Przesyłki wysyłane kurierem UPS są bezpłatnie ubezpieczane do kwoty 323 złotych. Powyżej tej kwoty do 50 000 zł można swobodnie deklarować wartość (wartość adekwatna do ceny towaru) – opłata wynosi 5 zł. Aby ubezpieczyć przesyłkę wysyłaną Pocztą Polską należy przy dokonaniu wpłaty dodać 1 zł za każde 50 zł wartości towaru (np. chcą Państwo ubezpieczyć przesyłkę na 150 zl, opłata dodatkowa wynosi 3 zł)

 

ODBIÓR OSOBISTY

 

Zakupione towary można odebrać w naszym punkcie w Krakowie.

 

FHU ENDER

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57

30-074 Kraków

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl