Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin

 

Regulamin i zasady obowiązujące w sklepie internetowym

 

Zakup w naszym sklepie oznacza akceptację poniższego regulaminu

 

I. O NAS

 

Jesteśmy firmą prężnie działającą na rynku od 2008. Dzięki znajomości rynku i wieloletniej współpracy z dystrybutorami możemy zaproponować Państwu produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

 

Tylko u nas:

  • Codzienne, maga szybkie wysyłki towarów

  • Pełna informacja o statusie wysyłki

  • Szybki kontakt poprzez e-mail oraz drogą telefoniczną.

  • Gwarantowane niskie ceny i 100% zadowolenia

 

II. DANE KONTAKTOWE:

 

F.H.U ENDER Maciej Wiśniowski

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57 , 30-074 Kraków

NIP 678-285-13-69

e-mail: sklep@ladder.pl

tel. 12 294 52 92

kom. 793 99 11 93

 

Telefony odbieramy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00.
Prowadzimy również sklep stacjonarny i nie raz nie jesteśmy w stanie od razu odebrać telefonu. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

III. WYSYŁKA NA TERENIE KRAKOWA I OKOLIC

 

Oferujemy błyskawiczne wysyłki dla Klientów z Krakowa i okolic. Odbiór przesyłki następuje w dniu zakupu! Nawet do godziny po zamówieniu. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailem.

 

IV. WYSYŁKI ZA GRANICĘ

 

Oferujemy wysłanie zamówionych przedmiotów za granicę. W celu ustaleniu ceny w zależności od wagi towaru prosimy o kontakt e-mailem.

 

V. ODBIÓR OSOBISTY

 

Zakupione towary można odebrać w naszym punkcie Krakowie, sklep z akcesoriami i częściami do laptopów (mapka dojazdu znajduje się na końcu regulaminu)

 

FHU ENDER

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57 

30-074 Kraków

 

VI. FAKTURA I PARAGON

 

Do każdej zakupionej rzeczy wystawiamy paragon lub na życzenie Fakturę VAT. Zawsze z kosztami wysyłki. Prosimy o informację e-mailem, najlepiej poprzez Formularz Opcji Dostawy o chęci otrzymania Faktury wraz z niezbędnymi danymi oraz NIP-em firmy. Nie ma możliwości wystawienia faktury polskiej firmie, która nie podała NIP-u do Faktury (nie dotyczy to firm zagranicznych).

 

VII. TRANSAKCJA

 

Po zakupie prosimy o wypełnienie Formularzu Opcji Dostawy. Preferujemy kontakt mailowy. Wszelkie pytania, dane do faktury, informacje o zmianie adresu proszę przesyłać na nasz adresbiuro@sklep-laptopy.pl. Dzięki temu żadna informacja nam nie umknie. Zmiany adresu wysyłki, wybór metody wysyłki , wystawienie faktury VAT oraz inne niezbędne informacje związane z transakcją prosimy podawać wyłącznie drogą e-mail, najlepiej w Formularzu Opcji Dostawy, gdyż podane informacje przez telefon mogą zostać zniekształcone (np. adres). Jeżeli informacja o wyborze sposobu wysyłki i zmianie adresu nie zostanie wysłana do nas e-mailem nie gwarantujemy zastosowanie się do danej prośby.

 

 

VIII. WYSYŁKA

 

O wysyłce zawsze informujemy za pomocą wysłanej wiadomości. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku natychmiast po otrzymaniu przelewu lub informacji o wysyłce za pobraniem. Z przyczyn losowych zastrzegamy sobie możliwość wysłania paczki w ciągu 3 dni roboczych licząc od dnia następnego po zaksięgowaniu przelewu lub informacji o wysyłce za pobraniem. Jeżeli wysyłka miałaby się opóźnić, zawsze informujemy o tym mailem.

Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji

 

IX. CZAS DOTARCIA PRZESYŁKI DO KUPUJĄCEGO OD MOMENTU JEJ NADANIA

 

Poniższa informacja oparta jest na naszych obserwacjach.

 

Kurier  – przesyłka w 99,9% dostarczana jest w dniu następnym po jej nadaniu

Poczta Polska opcja priorytet – przesyłka w 95% dostarczana jest w ciągu 1-3 dni roboczych po jej nadaniu

Poczta Polska opcja ekonomiczna – przesyłka w 95% dostarczana jest w ciągu 2-5 dni roboczych po jej nadaniu

 

Nie bierzemy odpowiedzialności za opóźnienia firm spedycyjnych. Reklamację na Poczcie Polskiej możemy składać dopiero po 2 tygodniach od nadania przesyłki.

 

 

X. GDY PRZESYŁKA NIE DOTARŁA

 

Jeżeli przesyłka nie dotarła do Państwa w terminach podanych w pkt. VIX. należy:

a) sprawdzić, czy listonosz lub kurier nie zostawił awiza, jeżeli tak, przesyłka oczekuje na odebranie w placówce Poczty Polskiej wymienionej w Awizo. W przypadku kuriera albo zostanie zostawiony kontakt do kuriera w celu umówieniu się na odbiór w dniu następnym albo kontakt do sortowni w celu odebrania przesyłki na miejscu.

b) udać się na pocztę w celu sprawdzenia, czy przesyłka nie znajduje się do odbioru w placówce poczty (czasami zdarza się, że listonosz nie zostawi awiza albo wrzuci je do skrzynki sąsiada).

c) jeżeli nie ma awiza ani przesyłka nie znajduje się na poczcie, prosimy napisać do nas e-mail z informacją o nie dotarciu paczki.

Jeżeli sytuacja nie zostanie wyjaśniona w ciągu kilku dni, zostaną podjęte kroki jak w pkt. XI.

 

 

XI. PRZESYŁKA ZOSTAŁA ZGUBIONA

 

Reklamację na poczcie możemy składać po 14 dniach roboczych od nadania przesyłki, czas rozpatrzenia przez pocztę wynosi do 30 dni roboczych z możliwością przedłużenia o 14 dni. W związku z tym, że czas rozpatrzenia gwarancji jest bardzo długi, a nie mamy możliwości wysłania kolejnej przesyłki przed jej rozpatrzeniem, zachęcamy do skorzystania z możliwości ponownego zakupu i zapłaty za ten sam towar i w momencie wyjaśnienie sytuacji zwrócimy Państwu pieniądze. W przypadku zagubienia paczki lub zniszczenia zawartości odszkodowanie zostanie wypłacone do wysokości:

- pełnej wartość towaru (przesyłka kurierska oraz ubezpieczona przesyłka pocztowa),

- wartości odszkodowania otrzymanego od Poczty Polskiej (przesyłki pocztowe nie ubezpieczone).

 

XII. ZWROT

 

Zgodnie z: Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.1) (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) konsument (nie dot. przedsiębiorcy, osoby posiadającej własną firmę lub działającą w imieniu firmy) ma prawo w ciągu 14 dni odstąpić od umowy kupna – sprzedaży i zwrócić towar.

Uwaga! Towar zwracany musi być pełnowartościowy i nie może posiadać śladów użytkowania.

W tym celu kupujący wysyła sprzedającemu maila, informując go o odstąpieniu od umowy. Następnie kupujący w ciągu 14 dni od zakupu towaru odsyła zakupiony towar na swój koszt, wraz z numerem konta do zwrotu pieniędzy (nie zwracamy pieniędzy przekazem pocztowym). Sprzedający po otrzymaniu towaru i nie stwierdzenia śladów użytkowania bądź uszkodzeń, zwraca kupującymi pieniądze za towar, pomniejszone o koszt wysyłki towaru. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem.

Adres do zwrotu:

F.H.U. ENDER

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57 , 30-074 Kraków

 

Formularz, który prosimy uzupełnić i wysłać z paczką do pobrania z LINKU

 

Dla firm proponujemy możliwość wymiany towaru na inny o podobnej wartości. W tym celu prosimy o kontakt.

W przypadku otrzymania nie właściwego albo uszkodzonego towary należy skontaktować się z nami w celu ustalenia dalszego toku postępowania. Wszystkie zwroty w przypadku uszkodzonego lub nie właściwego towaru odsyłać należy pocztą polską listem poleconym ekonomicznym.

 

 

XIII. GWARANCJA

 

Oferowane przez nas produkty są bardzo dobrej jakości i rzadko zdarzają się reklamacje. Oprócz tego przedmioty objęte są gwarancją wyszczególnioną na każdej aukcji. Okres gwarancji liczony jest od daty zakupu towaru. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady fabrycznie tkwiące w produkcie. Nie obejmuje ona uszkodzeń mechanicznych oraz innych wynikających z niewłaściwego użytkowania lub zdarzeń losowych takich jak zalanie, pożar czy przepięcie w sieci elektrycznej. Gwarancja zostaje unieważniona w przypadku ingerencji w sprzęt lub prób naprawy przez kupującego.

Procedura gwarancyjna:

1. Jeżeli okaże się, że produkt zawiera wadę fabryczną, kupujący informuje o tym sprzedającego drogą e-mailową, podając powody reklamacji.

2. Następnie odsyła produkt na adres:

F.H.U. ENDER

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57 , 30- 074 Kraków

wraz z paragonem lub innym dowodem zakupu oraz wszystkimi akcesoriami, które dołączone były do produktu (np. kable) na ryzyko i koszt kupującego. Produkt powinien być solidnie i bezpiecznie zapakowany, a jeżeli posiada oryginalne opakowanie, również ono powinno zostać zwrócone.

3. Produkty takie jak pamięci, karty grafiki, dyski twarde, inwertery, płyty główne komputerowe i inne produkty wrażliwe na ładunki elektrostatyczne, powinny zostać odesłane w antyelektrostatycznym opakowaniu i zabezpieczone w czasie transportu.

4. Sprzedający rozpatruje gwarancję w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania produktu.

5. Po pozytywnym rozstrzygnięciu gwarancji kupujący otrzymuje produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) na koszt sprzedającego.

6. W przypadku gdy reklamowany towar okaże się sprawny albo nie podlega gwarancji, wszelkie koszty przesyłki pokryje kupujący.

7. Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem.


W przypadkach nie objętych powyższym regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (DzU 2002 Nr141, poz.1176)

 

 

XIV. TOWAR ZOSTAŁ USZKODZONY W TRANSPORCIE

 

Przy odbiorze paczki zawsze należy sprawdzić zawartości przesyłki w obecności doręczyciela, nawet jeśli przesyłka wygląda na nieuszkodzoną. Wszelkie roszczenia z tytułu uszkodzenia przesyłki i złych warunków jej transportu przyjmujemy tylko i wyłącznie wraz z załączonym protokołem szkody Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

 

 

XV. DODATKOWE INFORMACJE

Przedstawione w naszym sklepie zdjęcia odzwierciedlają wygląd towaru w rzeczywistości. Jednakże w niektórych przypadkach zdjęcia mogą nieznacznie różnić się od sprzedawanego towaru (np. wielkość, umiejscowienie loga, inny P/N itp.), co w żadnym wypadku nie wiąże się z ich poprawnym działaniem. Jeżeli zależy Państwu na dokładnym zdjęciu, prosimy o kontakt.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.

Informację o obsłudze wszystkich rodzajów kart, którymi można realizować płatność (wykaz)

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:

* Visa
* Visa Electron
* MasterCard
* MasterCard Electronic
* Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 

XVI. FAQ

 

1) Nie dostałem odpowiedzi na mój e-mail.

 

Odpowiadamy za wszystkie maile, zazwyczaj w ciągu paru minut do 24 godzin. Jeżeli Państwa mail został bez odpowiedzi, prawdopodobnie nie otrzymaliśmy go lub trafił do spamu. W tym wypadku najlepiej napisać do nas ponownie poprzez formularz allegro albo kontaktować się telefonicznie.

 

2) Chcę ubezpieczyć wysyłaną do mnie paczkę.

 

Oczywiście oferujemy taką możliwość. Przesyłki wysyłane kurierem UPS są bezpłatnie ubezpieczane do kwoty 323 złotych. Powyżej tej kwoty do 50 000 zł można swobodnie deklarować wartość (wartość adekwatna do ceny towaru) – opłata wynosi 5 zł.

 

Aby ubezpieczyć przesyłkę wysyłaną Pocztą Polską należy przy dokonaniu wpłaty dodać 1 zł za każde 50 zł wartości towaru (np. chcą Państwo ubezpieczyć przesyłkę na 150 zl, opłata dodatkowa wynosi 3 zł)

 

3) Czy mogę zamówić własnego kuriera ?

 

Istnieje możliwość wysyłki Państwa kurierem pod warunkiem wcześniejszej zapłaty za zakupione produkty oraz zamówienie na własną rękę kuriera. W przypadku kuriera UPS wysyłamy towar tylko po otrzymaniu listu przewozowego drogą mailową.

 

4) Czy zwrot pieniędzy za odesłany towar mogę otrzymać przekazem pocztowym?

 

Niestety nie, zwrot pieniędzy możliwy jest tylko przelewem na konto.

 

5) Otrzymałem paragon, a chciałem Fakturę VAT.

Jeżeli nie otrzymaliśmy danych do faktury, do zakupu został wystawiony paragon. W celu otrzymania Faktury należy odesłać do nas paragon na adres:

F.H.U. ENDER

ul. Kazimierza Wielkiego 47/57 

30-074 Kraków

wraz z danymi do Faktury i aktualnym adresem e-mail. Po jego otrzymaniu wystawimy FV i wyślemy ją w wersji elektronicznej na podany adres e-mail.

 

 

Prosimy pamiętać, że w razie problemów każdą sprawę da się załatwić w sposób kulturalny, nie nerwowo. Pomożemy w każdej sytuacji.

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW !!!

 

Grupa ENDER

ladder.pl

 

 

zdjecie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl